Сергій Богданов – координатор дослідження від НаУКМА та Квінсі Мур – директор проекту від інституту Дж.Хопкінса (JHU), щойно повернулися до Києва із Запоріжжя та розповіли, що поїздка була дуже позитивною та продуктивною.

Вони мали нагоду зустрітися із більшістю членів запорізької команди СЕТА-консультантів та поговорити з кожним індивідуально про досвід впровадження програми СЕТА. Під час обговорень, було згенеровано багато цінних ідей про те, як збільшити кількість учасників, перенаправлених на участь у програмі СЕТА та як покращити вже набутий досвід всієї СЕТА-команди, оскільки до проекту долучається більше і більше клієнтів.

Квінсі особливо вдячний за можливість особистих зустрічей із СЕТА-консультантами та разом із Сергієм висловлює велику вдячність запорізькій команді за їх неперервну та завзяту роботу!

Окрім цього, Сергій Богданов та Квінсі Мур мали зустрічі із Запорізьким обласним ЦСССДМ та Карітасом, під час яких обговорили як участь у програмі СЕТА може бути корисною для певних категорій людей, з якими ці організації стикаються у своїй роботі, та про поширення алгоритму перенаправлення у Запоріжжі.

Більше про програму СЕТА, програму психологічної підтримки людей, які зазнали наслідків військового конфлікту в Україні та переживають сильний стрес, можна довідатись на сайті НаУКМА за посиланням: https://goo.gl/yv2R1a