Минулої суботи, 21-го жовтня, учасники СЕТА-команди із трьох міст України знову зібралася разом в стінах Музею НаУКМА (Галшчин дім).

З моменту останньої зустрічі команди у листопаді 2016 року, всі були раді побачити один одного та мали багато тем для обговорень як під час групових дискусій, так і за горнятком кави.

Квінсі Мур – директор дослідження від Університету Джонса Хопкінса, презентував поточні статистичні дані , підкресливши прекрасні результати роботи усієї команди. Протягом 2017 року в Києві, Харкові та Запоріжжі до дослідження було залучено 142 клієнти серед яких 32% ветерани АТО, 13% члени родин ветеранів та 55% переселенці. Детальнішу інформацію можна довідатись з презентації.

Під час фокус-групових обговорень, консультанти поділилися своїм досвідом впровадження програми, історіями успіху клієнтів, які вже пройшли СЕТА, та обговорили всі актуальні запитання та ідеї.

Попереду ще рік не менш насиченої та сумлінної роботи! Слідкуйте за новинами та результатами команди на сайті програми СЕТА: ceta.org.ua